آریاک پرواز با ارائه پیشنهادهای ویژه ارزان قیمت، تخفیف خرید تور و بلیط لحظه آخری و رزرو آنلاین آفرهای تور لحظه آخری تورهای پربازدید نوروز و لحظه آخری تور آنتالیا ، تور مالزی ، تور استانبول،تور دبی, تور کیش , تور مشهد

جزیره جیمز باند پوکت-جزئی از بهشت

جزیره جیمز باند پوکت-جزئی از بهشت

جزیره جیمز باند پوکت-جزئی از بهشت

جزیره معروف جیمز باند، در شهر زیبای پوکت در کشور تایلند قرار گرفته است که یکی از متمایز کننده ترین ویژگی این جزیره از بقیه ی جزیره های پوکت، صخره های عظیم آهکی است که به طور عمودی از دریای سبز زمردین، سر به بیرون آورده اند. فانگ نگا بی، منطقه ای به مساحت ۴۰۰ کیلومتر مربع است و تقریبا ۱۰۰ جزیره ی دیگر در آن قرار دارد که اکثرشان به خاطر زیبایی بی نظیر و یا شکل عجیبی که دارند، در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده اند. از سال ۱۹۷۴ که این جزیره در فیلم جیمز باند نشان داده شد، به یکی از جاذبه های توریستی مورد توجه در این کشور تبدیل شده است. خوشبختانه، این جزیره زیر نظر حفاظت پارک ملی است و هیچ قایقی از هیچ نوعی، به خاطر موقعیت متزلزل آن (در قسمت بالایی بسیار پهن است و در قسمت پایین، باریک) اجازه ی نزدیک شدن زیاد به جزیره را ندارد و بنابراین بهترین راه دیدن این جزیره از طریق قایق های کوچک و یا ساحل کوچک Koh Ping Ghan است. در قسمت شرقی شلوغ این ساحل هم، راهروهای کوچک زیادی پر از فروشنده وجود دارد که در صورت تمایل می توانید سوغاتی های خاصی را از آنها خریداری کنید.

Koh Ping Ghan

یکی دیگر از قدرتهای نمادین زیبایی این منطقه، ساحل Koh Ping Ghan است. در واقع این ساحل، یک صخره ی بسیار بلند است که تعداد زیادی غار کوچک در دل خود دارد. دیدن همه ی این غارهای استلاکتیت شگفت انگیز علاوه براینکه بسیار هیجان انگیز است، سرگرم کننده هم هست. .

چگونه به جزیره جیمز باند برویم؟

2 راه برای رسیدن به جزیره جیمز باند وجود دارد.

  • راه اول که کمی هم گرانتر است ، استفاده از قایق های سرعتی میباشد.
  • راه دوم هم یک رانندگی 1.5 تا 2 ساعته است که خود را به خلیج فانگ برسانید و از انجا با یک قایق سواری کوچک به این جزیره برسید.